Weblancet
Simplicity
We designed WebLancet to be as easy as possible to use. ....
Scalability
WebLancet is designed to be scalable and extendable beyond the limits of imagination. ....
Open source
WebLancet meets demand best as it is driven by community. ....
Kas yra WEBLANCET?
Kas yra WEBLANCET TVS?

Tai turinio valdymo sistema (TVS), kurios užduotis – padėti žmogui valdyti tinklapį: keisti jo struktūrą, tvarkyti tekstinį ir grafinį turinį. Teksto redaktorius bei kiti programiniai įrankiai supaprastina darbą su jau sukurta interneto svetaine, kurios keitimas tampa išradingu ir patogiu. Unikalus šio TVS veikimo principas -prisijungus administratoriaus teisėmis, Jūs patenkante ne į atskirą administravimo panelę, o tiesiog tinklapio erdvėje išvystate administravimo mygtuką, kurio pagalba galite lengvai pereiti į bet kurį administravimo režimą.

 

Veikimo schema - 1. prisijungiate; 2. atverčiate norimą redaguoti puslapį kaip parastas lankytojas ir iš administracinio meniu renkatės Jums patinkantį veiksmą; 3. atliekate turinio pakeitimus; 4. spaudžiate mygtuką "Saugoti" ir pakeitimai jau puslapyje!

 

WEBLANCET TVS vystomas atviro kodo principu, platinamas pagal GPL licenziją, taigi gali būti įdiegtas savarankiškai bei yra atviras modifikavimui.

WEBLANCET TVS sudarytas iš geriausių atviro kodo WEB komponentų - TinyMCE "Ką matai, tą ir gauni" tipo redaktoriaus, Ajaxfilemanager bylų serveryje valdymo modulio, Smarty šablonų variklio.

Šiame TVS yra viskas, ko reikia patogiam informacijos valdymui, ir nėra nieko, kas apsunkintų darbą

WEBLANCET TVS lankstumo dėka šią sistemą galima pritaikyti ne tik paprastam svetainės turiniui valdyti, bet ir individualioms informacinėms sistemoms diegti:

  • Internetinėms duomenų bazėms (pavyzdžiui: prekių sandėlio apskaitos sistemoms, CRM (Customer Relationship Management - klientų ryšių valdymas) ir kt.)
  • Internetinėms skelbimų lentoms
  • Elektroninėms parduotuvėms su prekių rezervacijos/užsakymo galimybe (pavyzdžiui: viešbučių, automobilių nuomos tinklapiai)
  • Produktų katalogams
  • Nuotraukų, video publikavimo sistemoms