Weblancet
Simplicity
We designed WebLancet to be as easy as possible to use. ....
Scalability
WebLancet is designed to be scalable and extendable beyond the limits of imagination. ....
Open source
WebLancet meets demand best as it is driven by community. ....
Privilegijos
Privilegijos

Tai viena iš turinio valdymo sistemos skilčių, tvarkanti įvairias priėjimo prie puslapio galimybes: skaitymą, redagavimą, valdymą.

Weblancet TVS pagal galimų atlikti veiksmų su svetainės turiniu pobūdį vartotojus skirsto į kelias grupes:
Paprasti lankytojai - paprasti po Internetą naršantys žmonės, apsilankę svetainėje, neprisijungę prie sistemos.
Vartotojai - registruoti, prisijungę lankytojai, kuriems suteikiamas vartotojo vardas ir slaptažodis.
Super vartotojai - aukštesnę privilegiją turintys vartotojai, kurie turi teisę redaguoti visus be išimties svetainėje esančius puslapius, valdyti esminius tinklapio nustatymus, kitus vartotojus.
Redatoriai - jais yra vartotojai, kuriems yra suteikiamos teisės redaguoti tam tikras svetainės dalis.
Skaitytojai - Jais yra vartotojai, kuriems yra suteikiamos teisės peržiūrėti tam tikras svetainės dalis, kurios paprastiems lankytojams nėra publikuojamos.
Puslapio savininkas - Vartotojas arba super vartotojas, kuriam priklauso kažkuris puslapis; Gali atlikti visus veiksmus su jam priklausančiu puslapiu.
Svarbu žinoti, kad kiekvienas tos pačios svetainės puslapis gali turėti skirtingą savininką, skirtingus redaktorius bei skaitytojus. (Pvz. naujienų svetainėje vienas asmuo tvarko "Miesto naujienų" puslapį, kitas kaskart atnaujina "Užsienio aktualijų" puslapį. Galbūt paprasti lankytojai gali matyti tik "Miesto naujienas" ir būti tik to puslapio skaitytojais, o "Užsienio aktualijos" matomos tik išrinktiems vartotojams ir Super vartotojams, kurie vieninteliai "Užsienio aktualijų" skaitytojais.)

Atidarome Privilegijų skiltį:


PrivilegijosLaukeyje Savininkas (rod. 1) gali būti keičiamas pagrindinis puslapį valdantis vartotojas. Šis vartotojas galės atlikti visus veiksmus su šiuo puslapiu bei visais jame esančiais elementais.

Puslapis gali būti viešai (t.y. be išimties visiems, net ir prie sistemos neprisijungusiams vartotojams) publikuojamas arba viešai nepublikuojamas (rod. 2). Jei puslapis publikuojamas, jis matomas visiems, todėl skaitytojų išskirti nereikia, tad ir Skaitytojų skilties nesimato.

Pasirinkus puslapio visiems nepublikuoti (pavyzdys antroje iliustracijoje - žinome, kad nepublikavimas pasirinktas, nes matome tik mygtuką Publikuoti puslapį (rod. 1)), bei skaitytojų sąrašą - galima išrinkti tik kai kuriuos vartotojus, kurie taps skaitytojais (rod. 2). Tokiu atveju publikavimas yra dalinis - t.y. paparasti lankytojai puslapio nemato, jį mato (ir į Skaitytojų grupę patenka) tik prisijungę su savo prisijungimo vardu bei slaptažodžiu kai kurie išrinkti vartotojai bei visi Super vartotojai (automatiškai).

Apačioje matyti puslapio Redaktorių sąrašas, kurį galima papildyti pridedant vieną ar daugiau redaktorių, laukelyje išrinkus juos iš visų vartotojų (rod. 3). Taip pat yra galimybė iš karto pridėti kokią nors vartotojų grupę (rod.4) - šį puslapį įgaus teisę redaguoti visi vartotojai, priklausantys pasirinktai grupei.Privilegijos su skaitytojais