Weblancet
Simplicity
We designed WebLancet to be as easy as possible to use. ....
Scalability
WebLancet is designed to be scalable and extendable beyond the limits of imagination. ....
Open source
WebLancet meets demand best as it is driven by community. ....
tinklapio medžio valdymas
Tinklapio medžio valdymas

Tinklapio/svetainės medis - visuma, susidedanti iš įvairių skirtingų dalių - elementų. WEBLANCET TVS suteikia galimybę kurti naujus elementus, trinti senus, kiekviename jų įkelti dar vieną, du, ar dar daugiau kurių kiekvienas savo sudėtyje gali turėti dar kelis kitus elementus. Taip modifikuojamas svetainės medžio šakavimasis, kurį galime išvysti tinklapio medžio puslapyje:
Website tree

Weblancet TVS suteikia galimybę kurti šiuos elementų tipus:
Puslapis - svarbiausias ir labiausiai naudojamas elementas.

Katalogas - tai yra tarsi puslapis be turinio (naudojamas retais atvejais). Jis tik savo viduje turi kitų elementų (tarkim, keletą puslapių). Taigi kai svetainės elementų meniu spustelėjate ant katalogo, lange lieka prieš tai buvusio puslapio vaizdas. Tačiau svetainėje pasirodo dar vienas meniu lygis, kuriame surašyti visi to katalogo vidiniai elementai (tie keletas puslapių).

Nuoroda - tinklapio medyje talpinama rodyklė, vedanti į kitą tinklapio elementą ar išorinę svetainę.

Pasinaudojant papildomais moduliais, yra galimybė kurti šiuos papildomus elementų tipus:

Naujienų katalogas pasižymi skirtinguose naujienų puslapiuose esančios informacijos surinkimu. Kiekvienos naujieną aprašančios pastraipos apačioje yra nuoroda, ją spustelėjus tuoj pat persikeliama į naujienos puslapį, kuriame yra visas tekstas. Taip patogu vienoje vietoje publikuoti daug aktualios informacijos.

Naujiena - naujienų katalogo vidinis elementas. Gaminama kaip paprastas puslapis, tačiau visada talpinama naujienų kataloge, kur lankytojams matosi jos pradžia.

Kalendorius - elementas, skirtas ateities ir praeities įvykiams publikuoti. Jo vidiniai elementai - įvykiai, arba nuorodos, adresuojančios į įvykius aprašančius puslapius. Daugiau apie kalendorių...
Kalendoriaus įvykiai - tai vieninteliai galimi vidiniai kalendoriaus elementai, iš kurių susidaro kalendoriaus turinys.
Nuotraukų galerija - tai specialus aplankas, skirtas įkelti nuotraukoms. Į puslapį per teksto redaktorių įkelti daug nuotraukų būtų sudėtinga - tektų sumažinti kiekvieną nuotrauką bei padaryti jos kopiją ir redaktoriuje kurti nuorodas į didesnio formato nuotraukas. Naudojantis šiuo elementu, tai įvyksta automatiškai.