Weblancet
Simplicity
We designed WebLancet to be as easy as possible to use. ....
Scalability
WebLancet is designed to be scalable and extendable beyond the limits of imagination. ....
Open source
WebLancet meets demand best as it is driven by community. ....
Ypatingos savybės
Kuo ypatingas WEBLANCET TVS?


Paprasta ir greita naudoti
- vartotojams
WEBLANCET TVS kūrėjų pagrindinis tikslas - greitai veikianti, natūraliai vartotojui suprantama ir paprasta naudoti programa. Taigi nors šio TVS galimybių yra ypatingai gausu bei itin įvairių, jo sudėtingumas profesionaliai paslėptas po paprasta ir lanksčia vartotojo sąsaja. Rezultatas - vartotojui draugiškas kūrinys skirtas būti efektyvaus ir malonaus darbo pagalbininku.
Vikrus administravimo įrankis
Vartotojui, turinčiam teisę valdyti svetainę, prisijungus prie svetainės, atsiranda patogus administravimo įrankis, kuris išlieka matomas nuėjus į bet kokį svetainės puslapį. Panorėjus puslapį pakeisti, naudojamasi čia pat esančiu įrankiu ir nereikia ieškoti specialaus adminstravimo puslapio. Tačiau vartotojams, kuriems patogiau atskirus elementus keisti matant visą tinklapio struktūrą, yra galimybė tai daryti ir per administravimo puslapį.


Nepamiršta ir padeda sugrįžti - vartotojams
WEBLANCET TVS išsiskiria patogia svetainėje atliktų pakeitimų peržiūros galimybe. Galima peržiūrėti:
  • kiekvieną pekeitimą, t.y. pakeitimą įvykdžiusio vartotojo vardą, pakeitimo datą, laiką;
  • prieš tai buvusią puslapio versiją, kuri išsaugoma atliekant net minimaliausią pakeitimą.
Be to, peržiūrėjus, vartotojui paliekama galimybė puslapį vėl padaryt tokį, koks jis buvo prieš bet kurį pakeitimą.

Kuria dinamišką svetainę. Kešavimas - svetainės lankytojams
Tinklapio lankytojams - tiems, kurie nesusiduria su svetainės kūrimo procesu ir tik naudojasi jos informacija - WEBLANCET TVS taupo laiką.

Kiekvienas puslapis susideda iš įvarių duomenų - tai jo grafinis apipavidalinimas, tekstinė informacija, lentelės, nuorodos, nuotraukos. Kaskart interneto svetainėse norint atidaryti sudėtingesnį (duomenų prasme) puslapį, jo turinį valdanti sistema (TVS) naudoja nemažai procesoriaus resursų ir tai gali užimti daug laiko.

Tačiau WEBLANCET TVS yra sugalvotas ypatingas resursų ir laiko taupymo sprendimas - kiekvieną kartą lankytojui atvėrus puslapį, jis nėra generuojamas iš naujo (t.y. kada visi duomenys siunčiami iš puslapio serverio), bet akimirksniu pasirodo jo kopija.

Pranašumas tas, kad po kiekvieno puslapio pakeitimo, net minimalaus, kurį atlieka jo redaktorius, sukuriama jo kopija, identiška originaliai versijai, ir ji laikoma šalia, o ne serverio duomenų bazėje. Taip lankytojui puslapis pateikiamas be papildomo sistemos apkrovimo ir duomenų siuntinėjimo, todėl nereikia ilgai laukti kol jis atsivers.